Teenused mida me pakume

Meie pakutavad teenused hõlmavad laia valikut kaasaegseid ventilatsiooni ja sisekliima lahendusi, mis tagavad teie kodu, äri- või eluruumides optimaalse mugavuse ja õhukvaliteedi.

Kvaliteetne teenus on edu alus

Teemantpuurimine

Teemantpuurimine

Ümarate avade lõikamistöö teemantkroonpuuridega raudbetoon- või kivikonstruktsioonidesse. Teemantpuurimist kasutatakse ankrukinnituste-, ventilatsiooni-, kanalisatsiooni-, kaabli- ja kõikvõimalike torustike avade jaoks. Teemantpuurimisel ei teki vibratsiooni ja ava kuju ning servad jäävad korrektsed. Teemantpuurimine toimib veega või tolmuimejaga(vaakumiga)- tera jahutamiseks ja tolmu vähendamiseks. Avad 20mm-650mm. Hinnakirja leiate siit

venttorude paigaldus

Torustiku paigaldus

Ventilatsiooni torustiku paigaldusel kasutame kvaliteetseid materjale. Paigaldame metalltorustikku ja ka painduvat plastik lahendust näiteks Zehender Comfo Systems

Ventilatsioonitorustiku isoleerimine

Torustiku isoleerimine

Ventilatsiooni süsteem vajab soojustust, et kontrollida ja piirata soojuskadusid.  Torud, mis transpordivad külma õhku, vajavad samuti head isolatsiooni. Isolatsioon hoiab temperatuuri madalana isoleerides toru soojemast välisõhust. Kui välisõhk soojendab torus olevat külma õhku, siis tehnosüsteem funktsioneerib ebaefektiivsemalt ja selleks kulub rohkem energiat, et torus vajalik temperatuur säilitada. Kui torud on korralikult isoleeritud, toimib kogu ventilatsioonisüsteem nii nagu projekteeritud ja seadmete võimsust kasutatakse vähem.

Ventilatsiooni projekteerimine

Projekteerimine

Meie professionaalne projektimeeskond loob personaalseid ventilatsioonilahendusi, mis on kohandatud teie ruumide ja vajadustega. Kasutame kaasaegseid projekteerimisvahendeid ja teadmisi, et tagada tõhus õhuvahetus, mugavus ning energiatõhusus. Olenemata projekti suurusest, tagame, et teie ruumides valitseks alati optimaalne siseõhu kvaliteet.

ET ventilatsioonitorustik

Soojustagastusega seadmete paigaldus

Soojustagastusega ventilatsioon täidab korraga mitut funktsiooni: tagab ruumides puhta värske õhu, vähendab küttearveid ning säästab loodust. Süsteemi tööpõhimõte on lihtne: välja minevast õhust võetakse soojus ning kantakse üle sisse tulevale õhule.

ventseadme hooldus

Hooldus ja remont

Pakume regulaarset hooldust, et tagada teie ventilatsioonisüsteemi sujuv toimimine. Samuti tegeleme süsteemide remondiga, et tagada nende pikaajaline toimivus.

torustik

Me oleme selleks, et aidata